Rekrutacja

Zasady, kryteria oraz terminarz rekrutacji w roku szkolnym 2024/25 zamieszczone są  na stronie Biura Edukacji:

1. Dzień otwarty dla kandydatów do naszego przedszkola oraz ich rodziców odbędzie się 29 lutego 2024r. o godz. 16.30.

Tego dnia będzie możliwość:

- obejrzenia(zwiedzenia) przedszkola,

- udziału w zabawach z nauczycielką/ nauczycielkami, które od września obejmą grupę dzieci 3 letnich

- indywidualnych rozmów z Dyrektorem przedszkola

Rodzice otrzymają także ulotkę z podstawowymi informacjami o funkcjonowaniu przedszkola.

1. Na przełomie maja i czerwca br. zorganizujemy zebranie z Rodzicami dzieci przyjętych do przedszkola. W zebraniu wezmą udział: Dyrektor, nauczycielki oraz psycholog współpracujący z przedszkolem. Data i godzina zebrania zostaną zamieszczona z odpowiednim wyprzedzeniem na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Ogłoszenia”.
    2. W czerwcu tradycyjnie zapraszamy dzieci przyjęte do przedszkola wraz z rodzicami do naszego ogrodu przedszkolnego, codziennie w godzinach 10.00-12.00
    3. 30 sierpnia br. W godzinach 9.00-12.00 zapraszamy dzieci przyjęte do przedszkola wraz rodzicami na zajęcia adaptacyjne- zabawy z nauczycielkami w Sali oraz ogrodzie.

Tego dnia rodzice będą mieli możliwość dostarczenia do przedszkola pościeli, wyprawki dla dziecka oraz wypełnienia niezbędnych dokumentów takich jak np. upoważnienia do odbioru dziecka przez osoby trzecie…itp.