Dyżur wakacyjny

Uprzejmie informujemy, że termin dyżuru wakacyjnego dla naszego przedszkola to

1- 19.07. 2024 r.

Płatności za dyżur wakacyjny- dotyczy dzieci zakwalifikowanych  w naszym przedszkolu, w wysokości 255 zł (17 zł za dzień) należy dokonać na podane poniżej konto:

nr konta do wpłat: 04103015080000000550602067

W tytule wpłat proszę podać: dyżur wakacyjny, turnus I Przedszkole 241, opłata za żywienie (imię i nazwisko dziecka)

Brak wpłaty w terminie podanym w systemie rekrutacji oznacza rezygnację z miejsca na dyżur. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji: kryteria, zasady oraz terminy, zamieszczone są na stronie Biura Edukacji : https://edukacja.um.warszawa.pl/przedszkola-dyzury-wakacyjne

Zwroty za dni nieobecności dziecka podczas dyżuru będą dokonywane na pisemny wniosek rodzica w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2024r.

Wniosek (do pobrania na stronie naszego przedszkola w zakładce ”dokumenty do pobrania”) można złożyć bezpośrednio w placówce lub przesłać mailem na adres: p241@eduwarszawa.pl. We wniosku należy wpisać dane dziecka oraz numer konta do zwrotu.

Sprawy organizacyjne dotyczące dyżuru wakacyjnego:

Przedszkole pracuje w godzinach 7.00-17.00

Do odbioru dziecka z przedszkola uprawnieni są tylko rodzice. W przypadku odbioru dziecka przez osoby trzecie, prosimy o wypełnienie upoważnienia do odbioru dziecka (do pobrania na stronie w zakładce "dokumenty do pobrania")

Na czas dyżuru prosimy o przygotowanie dla dziecka:

grupa I i II (3 oraz 4 latki)

- kapcie

- zapasowe ubrania na zmianę

- koc powleczony w poszewkę

- piżama

- bidon na wodę

Wszystkie rzeczy należy wyraźnie podpisać

grupa III i IV (5 oraz 6 latki)